Bartoška bojoval o pověst lva salonů

Podařilo se mu navázat nové lví přátelství?

Od uzdravení si Jiří Bartoška užívá každý den, jako by byl poslední.
Od uzdravení si Jiří Bartoška užívá každý den, jako by byl poslední.

Herci JIŘÍMU BARTOŠKOVI (69) po úspěšném vyléčení z rakoviny už zcela otrnulo. Při návštěvě pražské zoo u příležitosti křtu knihy Trojský tygr se Bartoška dostal do těsné blízkosti po masu lačnících šelem.

Bartoška se nejprve odvážil krmit tygra. I přes nebezpečnou situaci si dovolil vtipkovat, když pronesl, že tygrům rozumí, protože nedávno natočil film Teorie tygra. Pak ale přišli na řadu lvi.

Lev proti lvu

Zatímco z přítomné lvice měl Bartoška dobrý pocit a pochvaloval si, jak byla komunikativní, ze lva prý vycítil jistou nenávist. Že by to bylo dané tím, že v něm zvíře vidělo konkurenci? Přece jen se herci léta přezdívá „lev českých salonů“.

„Ty doby jsou už prehistorie,“ hodnotí sám sebe Jiří s tím, že lev v kleci spíš cítil, že on má svého lva doma, a právě proto ho vnímal jako rivala.

Krest knihy reditele Zoo Praha Miroslava Bobka Trojsky lev
Herec vypadá na svůj věk a po prodělané nemoci pořád skvěle.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...