Bočanová má nervy kvůli hypotéce na dům

Musela změnit plány na léto

Mahulena Bočanová.
Mahulena Bočanová.

Období léta bylo pro MAHULENU BOČANOVOU (49), tak jako pro mnohé jiné herce, dosud obdobím odpočinku a odreagování. Je o ní známo, že ráda jezdí k moři a hodně času tráví na chatě u Slapské přehrady. Letos má ale podle svých slov smůlu a kvůli natáčení seriálu Mazalové musela své každoroční letní plány změnit.

„Doufala jsem, že se začne točit až od září,“ posteskla si tmavovláska s tím, že práci bude muset obětovat celé letní prázdniny. Seriál se totiž bude točit už od června. Mahulena si ale nemůže dovolit protestovat a dobře to ví.

Nemůže si vyskakovat

Také vás může zajímat ...

„Nejsem v pozici, abych si mohla něco vynucovat,“ říká s pokorou. Nechtěla by se dočkat odpovědi, že její roli klidně nabídnou jiné herečce. „Hypotéka se neptá,“ naznačuje nervózně Mahu, proč kvůli finančním povinnostem kolem jejího domu v Buštěhradě musela práce tentokrát dostat přednost před vším ostatním.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...