Dara Rolins: Napravila svůj loňský průšvih

Zůstala trčet v zácpě

Jedině tak měla jistotu, že opět nezůstane „viset“ někde na dálnici.
Jedině tak měla jistotu, že opět nezůstane „viset“ někde na dálnici.

Když přesně před rokem přišla DARA ROLINS (44) o milovaného tatínka, byla její bolest o to větší, že kvůli špatné shodě okolností nestihla jeho pohřeb. Zpěvačka tehdy vyrazila na poslední rozloučení s tatínkem, které se konalo v Bratislavě, vozem po dálnici D1. A ta se jí stala také osudnou. Rolins uvízla kvůli dopravní nehodě v zácpě. „Nestihla jsem pohřeb svého táty.

Tři hodiny v zácpě na dálnici, 200 metrů od dvou vybouraných kamionů, půl hodiny před Bratislavou. Je mi hrozně.

Ku*evsky kruté!“ napsala tehdy na svůj profil na sociální síti.

MUSELA LETĚT

Také vás může zajímat ...

Letos si rodina hodlá připomenout památku DUŠANA (†68) u jeho hrobu a zpěvačka rozhodně už tuto událost nechce za žádnou cenu prošvihnout. Pojistila si proto cestu do Bratislavy a nechala se ze Stockholmu, kde se zúčastnila představení nového typu škodovky, od automobilky jako jediná celebrita přepravit letecky do Vídně, která leží jen nedaleko od slovenské metropole.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...