Gabriela Vránová: Stěžuje si na velké bolesti po operaci

Rakovina ji stále ničí!

Herečka věří, že zákeřnou rakovinu nakonec porazí!
Herečka věří, že zákeřnou rakovinu nakonec porazí!

Přestože byla pro GABRIELU VRÁNOVOU (77) rakovina obrovským šokem, snaží se bojovat s krutou nemocí s grácií a dobrou náladou. Dokonce ani na okamžik děsivou diagnózu neskrývala před veřejností. Chtěla prý, aby byli její příznivci informovaní a nebyli zbytečně vtaženi do hry spekulací.

Ačkoli říká, že se cítí dobře, a je přesvědčená, že nemoc porazí, svěřila se s tím, že trpí po operaci velkými bolestmi břicha.

Tiší je silnými léky, ty ale bohužel nezabírají hned.

Ocitla se znovu v péči odborníků

Také vás může zajímat ...

„To víte, otevřou vás, pohrabou se ve vás a zase vás zašijí. To je zásah do těla,“ zlehčuje své potíže herečka, která se musela ke své nelibosti na pár dní vrátit do nemocnice. Jejím fanouškům v tu chvíli citelně zatrnulo, obávali se totiž, zda nedošlo k nějakým pooperačním komplikacím. To však záhy Vránová vyvrátila.

Jednalo se prý jen o kontrolní vyšetření a pozorování.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...