Jana Adamcová : Proč se nemůže vrátit do televize?

Rodině obětovala všechno

Chce znovu začít pracovat. Teď na to ale nemá čas.
Chce znovu začít pracovat. Teď na to ale nemá čas.

Bývalá hvězda Novy už dlouho není vidět ani slyšet. I když by možná JANA ADAMCOVÁ (45) ráda znovu něco dělala, teď je mámou na plný úvazek. „Momentálně jsem tak v autě za volantem, když děti rozvážím na kroužky,“ říká. Ale dodává, že plány do budoucna už má. „Mám spoustu energie a plánů. Uvidíme, co se podaří uskutečnit.“

Odstěhuje se do Ameriky?

Ale není tajemstvím, že každé léto na dva měsíce odlétá do Ame riky, kde to její syn DANIEL (11) zbožňuje. A tak není vyloučeno, že se tam jednoho dne odstěhují. „Zatím to, co mě tady nejvíce drží, jsou kamarádky.“ tvrdí.

Rodina a luxus

Také vás může zajímat ...

Jenže si asi dobře uvědomuje, že v Americe má šanci na to, že sežene místo, asi minimální. Zatímco tady má nejspíš dveře, například do Novy, stále otevřené. Ale určitě by po ní skočily i jiné televize. Jenže má smůlu. Vybrala si život v luxu su a starání se o syna, dceru JASMÍNKU (8) a svého manžela JIŘÍHO ADAMCE (69).

A to s běžnou prací dohrom a d y skloubit nejde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...