Klára Issová se bojí zamilovat

Nechce další zklamání

Klára Issová má se vztahy špatné zkušenosti.
Klára Issová má se vztahy špatné zkušenosti.

Posledních šest let žije herečka KLÁRA ISSOVÁ (37) bez partnera. O nápadníky sice nemá nouzi, ale vypadá to, že poslední rozchod jí dal celkem zabrat, a tak je teď raději sama.

Když se po čtyřletém soužití s režisérem DAVIDEM ONDŘÍČKEM (46) jejich vztah rozpadl, spekulovalo se o tom, že herečka toužila po miminku, zatímco její partner nikoli, což mělo být hlavním důvodem trvalého odloučení.

Podpásovka Jenže neuplynul ani rok a bývalý přítel se začal vodit za ruku s její sestřenicí MARTHOU (35), kterou si záhy nejenže vzal, ale neváhal si s ní pořídit i potomka. Pro Kláru to byla krutá rána, ze které se dodnes nemůže vzpamatovat.

Nejenže ke své sestřenici hledala ces tu zpátky velmi dlouho, ale navíc zanevřela na muže a vypadá to, že nadobro. Aby nelitovala Podle zdroje z hereččina okolí se zkrátka bojí zamilovat. Na život o samotě si prý už zvykla a partner jí tak momentálně ani nechybí.

Také vás může zajímat ...

Jenže jednou by si opět mohla vzpomenout, že by chtěla vytoužené miminko, a na všechno by mohlo být pozdě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...