Leoš Mareš: Vrátí se opět ke zpívání?

Ona bude zpívat, on ji zviditelní

Helena by zachraňovala jeho recitační tirády pořádným zpěvem.
Helena by zachraňovala jeho recitační tirády pořádným zpěvem.

Měl to být jeho jediný velkolepý koncert v životě a také na to moderátor LEOŠ MAREŠ (41) lákal své příznivce do Fóra Karlín. To se mu nakonec k překvapení mnohých podařilo vyprodat hned dvakrát po sobě. A nejlépe placenému moderátorovi tak notně muselo stoupnout sebevědomí.

Přestože sám o sobě už několikrát sebekriticky prohlásil, že není žádný zpěvák, lidem se zřejmě povídající milovník kožichů s vypracovanou postavou líbí. Mareš je ale také skvělý obchodník, zvláště pak jde-li o jeho vlastní značku. Není proto asi žádným překvapením, že ho nahlodal červík podnikavosti i tentokrát a přemlouvá ho, aby zpívání a koncertování ještě neházel tak úplně do žita.

Myšlenky se chytli i někteří promotéři, kteří cítí, že by se na Leošovi dalo ještě něco vydělat. Už teď proto existuje nápad na společný koncertní projekt Mareše s HELENOU ZEŤOVOU (36), která v posledních letech zcela zmizela z české hudební scény, protože žila v Řecku. Teď hostovala na jeho koncertu a jejich duet byl velmi úspěšný.

Také vás může zajímat ...

Mareš by tak díky svému jménu pomohl Zeťové s comebackem u nás.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...