Ringo Čech: Slova chvály, nebo drsná urážka?

Před ničím a nikým si servítky nebere

František Ringo Čech
František Ringo Čech

Kontroverzní umělec FRANTIŠEK RINGO ČECH (73) je pověstný tím, co na srdci, to na jazyku. Známý bavič si zkrátka před ničím a nikým servítky nebere. Když chtěl naposledy pochválit moderátora ALEŠE CIBULKU (40), v jehož pořadu hostoval, udělal to způsobem sobě vlastním. Na svém webu stručně shrnul, co si o Alešovi a jeho způsobu moderování myslí. „Já mám Cibulku docela rád, líbí se mi na něm jeho nezakrývaná homosexualita, ale vadí mi trošku jeho přílišná srdečnost,“ pochválil Čech moderátora a zároveň si mu sel rýpnout do jeho sexuální orientace.

Je to všechno takový sladký

Čechovi zkrátka nevoní, že je ve svých pořadech Cibulka nekonfliktní a se známými osobnostmi se nesnaží veřejně prát jejich špinavé prádlo. „Je to všechno strašně sladký. Ale asi to patří k té sexuální orientaci,“ dodal bavič. Ještěže Cibulka Ringa dobře zná a jeho slova bere s nadhledem.

Také vás může zajímat ...

„To, co můj milý Ringo říká na svém webu, je velmi pochvalné a moc si toho vážím,“ okomentoval to Cibulka..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...