Serena Williams: Sestra se prořekla

Bude veselka?

Serena Williams Venus Williams

Jeden kiks za druhým provází poslední dobou slavnou tenisovou hráčku SERENU WILLIAMS (35). Ta nejprve na sociální síti omylem oznámila, že je těhotná, a nyní zase její sestra VENUS (36) prozradila, že se tenistce narodí holčička.

Čokoládová Serena přitom ještě donedávna tvrdila, že pohlaví jejího prvorozeného miminka bude pro ni a jejího partnera, miliardáře ALEXISE OHANIANA (33), velkým překvapením.

Holčička za všechny miliardy

Jenže jazyk za zuby neudržela její sestra Venus, která se o prvním potomkovi Sereny rozpovídala po zápase na Roland Garros. Na otázku, jak by chtěla, aby jí miminko říkalo, odpověděla: „Ona mi bude říkat, oblíbená tetička.“ Šťastnou nastávající maminku navíc čeká svatba. Po dvou letech randění s miliardářem se zasnoubili a chystají velkou veselku.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...