Zlata Adamovská : Zkazí jí bývalý manžel vztah?

Tohle setkání Štěpánek nečekal!

Že zrovna tam potká bývalého, by ji vůbec nenapadlo.
Že zrovna tam potká bývalého, by ji vůbec nenapadlo.

Když se nedávno hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě ZLATA ADAMOVSKÁ (58) se svým manželem PETREM ŠTĚPÁNKEM (68) chystali na 16. ročník cen Trebbia, ještě netušili, jaký šok tam zažijí!

Setkání s exmanželem

Adamovská tam totiž potkala svého bývalého manžela VADIMA PETROVA (38), za nějž se provdala ve svých 20 letech, zřejmě z mladické nerozvážnosti, protože jejich manželství trvalo jen čtyři roky. Ve zlém se prý ale nerozešli. „Jsme stále přátelé, ale nijak pravidelně se nestýkáme,“ řekla Adamovská. To samé tvrdí i bývalý manžel.

„Se Zlatkou jsme nikdy nebyli ve sporu, jen jsme se rozvedli,“ potvrdil. Ovšem pro současného manžela herečky to musel být šok. Většina lidí se nerada seznamuje s bývalými partnery svých drahých poloviček.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...