Zvládne se Trávníček postarat o miminko?

Bude dobrým otcem?

Brzy se ukáže, jak se herec ke svým otcovským povinnostem postaví.
Brzy se ukáže, jak se herec ke svým otcovským povinnostem postaví.

Zdá se to být celkem nedávno, co jsme vás informovali, že legendární princ z pohádky Tři oříšky pro Popelku PAVEL TRÁVNÍČEK ( 65) se svou o pětatřicet let mladší manželkou MONIKOU (30) čekají po prodělaném potratu opět miminko.Mladá paní Trávníčková je ale jako lusknutím prstu už v pátém měsíci a dny do porodu se začínají opovážlivě krátit.

Zatímco Monika se na svou novou životní roli velmi těší, herec už tak nadšený být nemusí. Bude to jeho v pořadí třetí dítě a řekněme si upřímně, v pětašedesáti si většinou člověk chce užívat klidu a občasných návštěv vnoučat, nikoli nedostatku spánku, pláče a neustálé obezřetnosti.

Zdroj z blízkého okolí herce uvedl, že Trávníček nebýval v minulosti právě ukázkovým tatínkem a synové si ho moc neužili.

Také vás může zajímat ...

Zůstává tak otázkou, zda se tentokrát polepší a jestli bude mít dostatek energie na výchovu dalšího potomka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...