Mahulena Bočanová: Je kvůli penězům schopná všeho?

Poslední roky jí příliš štěstí nepřeje. Nejenže má obrovské starosti se svou dcerou MÁRINKOU (17), ale teď přiznala ještě jednu věc, kterou si v sobě nesla celá léta a nikomu se s ní nesvěřila. Před pěti měsíci musela přestat pít alkohol.

Nikdy se netajila tím, že si občas dá s přáteli víno nebo šampaňské. Také ráda jezdila k moři, kde se popíjení s přáteli nevyhnula. S tím vším má teď utrum. Nebo to alespoň tvrdí.

Také vás může zajímat ...

Přiznala se totiž, že jí i sklenička či dvě alkoholu způsobovaly obrovské migrény a co především – cítila se po alkoholu unaveně, psychicky vyčerpaně a neměla vůbec na nic náladu.

Už jenom nealko

Kdo herečku zná dobře, ví, že si nikdy nenechala ujít žádný pořádný mejdan. I kdyby na něj měla jít se svou dcerou, rozhodně nemůže chybět. Ani teď tomu není jinak, ovšem místo vína a šampaňského pije prý jen nealkoholické pivo a nealkoholické bublinky. V nedávném rozhovoru se o problémech nečekaně otevřeně rozpovídala.

Kvůli dceři muži nesmějí přes práh domu

Několik let žila v domnění, že deprese, kterými prý čas od času trpěla, se objevují zničehonic. Ve chvíli, kdy to nejméně čekala. Prostě to jednoho dne přišlo a s herečkou nebyla třeba několik dní vůbec řeč. Až nedávno přišla na to, že tyto stavy mívá hlavně po větších akcích, kdy jde spát nad ránem a celou noc pije alkohol. A tak se rozhodla s tím nadobro skoncovat.

Někteří její přátelé ovšem tvrdí, že ji k tomu vedl ještě jiný důvod. Údajně si našla nového milence! A je to prý dost vážné, protože se ho chystá seznámit se svou dcerkou! To ovšem jen tak nedělá! Vždy si dává bedlivý pozor na to, s kým svou dceru seznámí, a pravda je, že prý u posledních dvou svých známostí to ani v jednom případě neudělala.

Minulý rok totiž údajně prohlásila, že do domu už jí žádný muž nesmí. Prý chce být se svou dcerkou sama.

Ale pokud se objeví nějaký muž, který ji bude zajímat víc, ráda s ním občas zajde na skleničku nebo na večeři.

Život si takhle nepředstavovala

Že by se od té doby přece jen něco změnilo? Zamilovala se snad herečka? Měla by si ale uvědomit, že je tu její dcera, která nikoho než jí vedle sebe nesnese. Ačkoli si to sama Bočanová nikdy nepřizná, právě Márinka jí způsobuje celý život starosti. Ta totiž od narození trpí lehkou mozkovou dysfunkcí, kvůli které nikdy nepozná běžný život, tak jak ho známe my.

A utrum má i její maminka, která se jí musí věnovat téměř dvacet čtyři hodin denně.

Proč má potíž se seznamovat?

Márinka se od ní nehne ani na krok a nesnese vedle sebe nikoho cizího, natož partnery její maminky. Bočanová svou dceru nemůže svěřit do péče žádné osobě, a to ani na jediný den. Márinka by prý dostala záchvat a byla by nešťastná. Proto chodí všude s dcerou. Bere ji do práce, na různé společenské akce i na všechny dovolené. I kvůli tomu má Bočanová potíže se seznámit.

Někteří její přátelé proto nyní přišli s tvrzením, že psychické problémy jí způsobilo to, že si nemůže užívat normálního života. Kdykoli prý byla chvíli sama, sáhla po skleničce, aby si aspoň na chvíli odpočinula.

Jenže další den na ni starosti a všechny povinnosti zaútočily nanovo.

Je finančně na dně?

Dokonce se na začátku letošního roku objevily spekulace, že jí ke všem starostem přibyla ještě další. Údajně se ocitla ve velké finanční tísni. Tou dobou se také hodně hádala se svým bývalým partnerem a otcem Márinky VIKTOREM MRÁZEM (50). Prý po něm chtěla vyšší alimenty. To on ovšem odmítal. Přátelé Mahuleny údajně tvrdí, že v tu dobu byla finančně skutečně na dně.

Šetřila každou korunu, navíc neměla ani tolik kšeftů.

Nejlépe na tom prý ale není ani dnes.

Našla si milence kvůli penězům?

Její kolegové mají za to, že si našla nějakého muže na vážnější vztah kvůli tomu, aby jí finanečně vypomáhal. To zas ale odmítají její přátelé s tím, že Bočanová by kvůli penězům nikdy s nikým nechodila. Otázka však je, kde kromě alimentů od bývalého partnera bere peníze.

Pravidelně nehraje v žádném seriálu ani nabídku na filmovou roli dlouho žádnou nedostala.

Jediné, co ji prý může živit, jsou divadelní hry, ve kterých občas hraje. Jenže každý herec dobře ví, že pouhé role v divadle je uživit nemohou. Proto se všichni snaží hrát i v seriálech nebo alespoň moderovat různé akce. Jak je ovšem známo, Mahulena Bočanová žádný takový kšeft nemá. Kde tedy bere peníze? Někteří její známí se domnívají, že začala myslet na zadní vrátka.

Ač ještě před pár měsíci prohlašovala, že žádného chlapa nechce, že chce být sama jen se svou dcerou, nyní obrátila.

Pravda je, že už je jí přes padesát a peníze i muže, o kterého by se mohla opřít, by potřebovala jako sůl. Jistě nechce v důchodu trávit čas sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...