Snaží si zachránit manželství?

Veronika Žilková (57) rozhodně s penězi nešetří, zvlášť když jde o jejího manžela Martina Stropnického (61). Do Izraele, kde herec a politik nastupuje jako velvyslanec, koupila letenku za 25 000 Kč i pro mužova věrného miláčka, který také poletí za ním!

Herec a politik Martin Stropnický (61) slaví v půli prosince narozeniny, a tak se jeho věrná choť Veronika Žilková (57) rozhodla překvapit manžela dárkem v podobě drahé letenky pro jejich devitiletého pejska. Po něm se Martinovi, který už několik týdnů pracuje a žije v Izraeli jako velvyslanec, velmi stýská.

Také vás může zajímat ...

„Pipo je na Martina velmi fixovaný a smutní po něm a vím, že Martinovi strašně moc chybí. Sice jsme si říkali, že se tu o něj po našem odjezdu postarají mí synové, ale nakonec poletí s námi,“ vyjádřila se Žilková. Ta poletí za mužem do Izraele a po dlouhých měsících rozmýšlení nakonec opustí svou početnou rodinu. Proč se rozhodla pro tak radikální krok?

Snaží se i tak drahým dárkem svého manžela udržet po svém boku?

Jsou tak spokojení, jak vypadají?

Dálka a odloučení vztahy často zničí

Je jejich vztah narušen a hrozí mu krize? Jak jinak si vysvětlit drahé utrácení v podobě živých dárků? Opravdu bylo nutné utrácet dvacet pět tisíc za letenku pro psa, když za manželem nakonec poletí? Ona mu snad s jejich dcerkou Kordulkou (12) nestačí? Možná nakonec poletí se psem, aby jejich ochladlé vztahy zachránil on. O tom, že nemá problém peníze utrácet, mluvila už v minulosti.

Pochlubila se vysokým příjmem svého muže i tím, že si hodlá jeho plat velvyslance náležitě užívat. „Zhrozila jsem se, když mi řekli cenu za letenku 25 tisíc! Ale nedá se nic dělat. Teď Pipovi vyběhávám očkování, pas a ještě drahý přepravní box, ve kterém poletí.

Na padesátikilového psa musí být pořádně velký,“ říká s tím, že to pro svého manžela ráda udělá.

Maminku dává do pečovateláku

Veronika tak neopustí jen své syny a dceru, ale i svou 94letou maminku Olgu! Maminka se už odstěhovala do domova s pečovatelskou službou. „Měla možnost jít k mé sestře, chtěla si ji k sobě vzít i Agáta, ale rozhodla se pro vlastní byt, kde bude mít soukromí a své vrstevníky.

Nechala si udělat trvalou a musely jsme jí vrátit náušnice, které nám půjčila, chce tam dělat parádu,“ prozradila s radostí Veronika. Její maminka se tam přihlásila na kurzy keramiky, počítačů a je odhodlaná chodit ve svém věku i cvičit. Možná chce mít klid a odpočinout si od zdivočelých vnoučat. Bydlení pohromadě by ani jedné ze stran nemuselo dělat dobře. „Máme nakoupený nový nábytek.

Dokonce chtěla koupit i další jednu postel, aby u ní mohl někdo, těžko říct kdo, přespat, kdyby chtěl,“ řekla. Její maminka Olga si tedy rozhodně ve svém věku umí užívat života, jak nejvíce to jde, a bere to sportovně. Co jí také na druhou stranu zbývá. Vrátí se po návratu dcery a vnučky Kordulky domů k rodině, nebo už zůstane v pečovatelském domě do smrti? Uvidíme.

Veronika se svou dcerkou a psem odletí do Izraele a rodinu tady nechá. Proběhlo už loučení s Agátou (33) a jejími dětmi Miou (1) a Kryšpínem (7), to proběhlo v slzavém údolí.

Vnuk Kryšpín prý na odjezd prarodičů nebyl vůbec připravený.

Kdo bude urovnávat problémy divoké dcery?

Dokáže všechno hodit za hlavu?

Bezprizorní najednou zůstane v Čechách i Agátin bratr Vincent (21), který se rozhodl věnovat bojovému sportu – boxu. Máminu podporu čeká, zatím ho podporovala a motivovala, bojí se, že po jejím odjezdu nebude mít tolik kuráže jít do ringu a bojovat. Agáta je soběstačná a dospělá, o ni starost Veronika rozhodně nemá. Pokud by nezvládala, pomůže jí její manžel Jakub Prachař (35).

Vincka už ale opouští těžce, je to benjamínek a nerada nechává blízké lidi samotné, nechala se slyšet.

Přesto už na svém odjezdu trvá.

Podaří se jim slepit narušený vztah?

Dříve mluvila oblíbená herečka sebevědomě o rychlém odletu manžela do Tel Avivu. Brala to s nadhledem a přála mu jeho kariér- ní úspěchy. S odstupem času na povrch vyplouvají náznaky toho, že i když si z toho nedělala velkou hlavu a podřídila se novému životnímu stylu, dneska mají v manželství na dálku problémy. Stojí za tím dlouhé odloučení? Vztah na dálku je složitý, a ne každý to ustojí.

Veronika neustále vycházela vstříc celé rodině, nejraději by se pro všechny rozkrájela. Ovšem není za náhlým Veroničiným odjezdem i něco jiného než překvapit svého milovaného? Nechtějí spíš zase slepit jejich narušený vztah, který se snažili tolik chránit před veřejností?

Uvidíme, jak to dopadne.

Umí to zařídit. A ani mu to není trapné.

Bude teď osobní služka velvyslance?

Když se Martin Stropnický dostal do politiky, celé rodině se změnil život vzhůru nohama. Oblíbený herec z novácké Kriminálky Anděl se stal tváří politického hnutí a jejich přísně utajované soukromí se náhle odhalilo. Rodina si stěžovala na přílišný zájem novinářů, ovšem za větší příjem do peněženky se nestyděli.

Veronika své postavení v rodině přirovnala k jedné pohádce, kterou se svým manželem kdysi natáčela: „Bylo to o tom, jak služtička Nicka Nicotná sbalí prince a přivede ho k rozumu, protože on byl nafoukaný princ a ona taková služtička. Trošku nám to zůstalo i doma. Doma mám nafoukaného ministra a já jsem jenom služtička,“ zavtipkovala.

Celý život je zvyklá se ohánět, aby vše stíhala a každému vyhověla, tak to možná tak vtipné už dneska ani moc není.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama