Jan Kraus: Ponížil exmanželku

Moderátor Jan Kraus (65) si na svůj červený gauč posadil svou bývalou manželku, herečku Janu Krausovou (64), se kterou tvořil pár do roku 2006. Diváci se však shodli, že během jejich konverzace nebyl Kraus na svou exmanželku zrovna dvakrát milý.Vypadalo to spíš, že má potřebu ukázat nadvládu a svou bývalou lásku docela shazoval, i když vše obracel ve vtip.

Drsné obvinění

Také vás může zajímat ...

Kraus se ani nebál docela drsného obvinění. Nejprve Janě vyčítal to, že se kamarádila s muži, přestože věděla, že na ni mají zálusk.

„Vždyť ten farář kvůli tobě skoro vystoupil z církve,“ dal příklad Kraus. Padlo také obvinění, že synové Adam (36) a David (38) nejsou jeho! Kraus se to snažil podat vtipně, ale zdálo se, že spíš Janu podezírá z nevěry.

Zrovna galantní na svou ex nebyl

Na jeho tváři bylo vidět, že mu to vlastně moc legrační nepřijde. Co to tedy mělo znamenat? Na konci pořadu synové Adam (36) a David (38) předali mamince květiny a na Janě bylo vidět, jakou má radost, že je její vystoupení u konce. Příště už se asi do show svého bývalého hned tak nepohrne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...