Sprcha versus vana? Čemu dáváte přednost vy?

Upřednostňujete nepřetržitý proud vody nebo máte ráda klidnou hladinu stojaté vody ve vaně? Obojí má pro vaše tělo blahodárné účinky! Jak sprcha tak vana má své pro a proti. Proto byste měla oba tyto dva typy umývání využívat a střídat.

Častější by ale mělo být rozhodně sprchování. Sprcha prospívá vaší pokožce Kromě pečlivější hygieny je sprcha také úžasná pro rozproudění krevního oběhu. A pokud se nebráníte ani studenému proudu vody, vězte, že budete pociťovat daleko větší pohodu a zbavíte se depresí. Navíc si tímto způsobem také posílíte imunitu.

Také vás může zajímat ...

Sprcha je obecně rychlejším způsobem koupání, proto ji využívá větší množství lidí, a je to tak správně.

Sprchování byste měla preferovat ve všedních dnech a o víkendu si kdyžtak dopřát pohodovou hřejivou koupel plnou pěny.

Ve vaně se nejlépe uvolníte Toužíte po uvolnění svalů a celkové relaxaci? Pak pro vás musí být poležení ve vaně naprostá lahoda stejně jako relaxační masáž! Je to navíc daleko levnější varianta než předražené masážní procedury.

Určitě si vanu dopřávejte, ale omezte to na jednu koupel týdně. Časté naložení do vany totiž vaší pleť paradoxně vysušuje. I po koupání byste se měla ještě přesto krátce osprchovat proudem vody.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...