Proč se stala terčem nenávisti

Herečka Anna Slováčková (25), která se už více než tři roky pravidelně objevuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, na vlastní kůži poznala, jak neuvěřitelně krutí umí lidé být. A to zejména v anonymním prostředí sociálních sítí. Slováčková se teď svěřila s tím, že jí chodily i zprávy, kde jí lidé přáli smrt! Co to způsobilo?

Také vás může zajímat ...

Terčem sprostoty

Mladá herečka se rozhodla na svém profilu sdílet nejen pracovní věci, ale se svými sledujícími se dělila i o průběh léčby, kterou musela podstoupit kvůli zákeřné rakovině prsu. A právě to bylo asi některým trnem v oku.

„Do zpráv mi několikrát přišly vzkazy typu ať už na tu svou rakovinu konečně chcípnu,“ popisuje Anna to, s jakou zlobou byla nucena se vypořádat v době, kdy všechnu sílu navíc potřebovala na boj s nemocí.

Nabízí se tak otázka, jestli někdy neuvažovala o tom, že by se z veřejného prostoru a zejména ze sociálních sítí stáhla. Na to je ale Slováčková moc velká bojovnice.

Rodiče jí jsou v těžkých dobách velkou oporou

Na rodinu si sahat nenechá

Anna si prý dobře uvědomuje, že je potřeba na některá témata upozorňovat a tvrdí, že kdyby její příběh pomohl, byť jedinému člověku, má to pro ni smyls. S jednou věcí se ale podle vlastních slov vyrovnat neumí.

A to, když se někdo naváží do její rodiny. S tím, čím si musela projít během rozchodu jejích rodičů Dády Patrasové (64) a Felixe Slováčka (77) je to ale naprosto pochopitelné. K jejich vztahu se tak naprosto odmítá vyjadřovat a byla by nejradši, kdyby jí s rodiči nikdo moc nespojoval.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama