Řeší své loňské hřešení

Že si život umí doopravdy užít, ukazuje herečka Miluše Bittnerová (43), kterou si diváci pamatují hlavně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Koncem loňského roku se totiž rozhodně nechtěla stresovat tím, že bude řešit, jestli přes Vánoce přibrala nějaké to kilo. Případné přírůstky podle svých slov jistě shodí díky kolotoči, který doma zažívá s dcerou Bettynkou (1). „Zjišťuju, že nemám vůbec čas, netušila jsem, že mateřství je takový záhul.

Také vás může zajímat ...
Snaží se být co nejlepší maminkou, je to pro ni ale těžké

To, že si umyju vlasy, plánuju tři dny dopředu a k zubnímu kartáčku se někdy dostanu až v poledne,“ prozradila na sebe Bittnerová, že ji mateřství po více než roce stále překvapuje svojí náročností.

Každá maminka jistě z vlastní zkušenosti dobře ví, že přebytečná kila pak zmizí jako mávnutím kouzelného proutku, obzvláště když děťátko začne chodit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama