Z nahoty mají legraci

Změnila ho. Bude to tak ale už napořád?

První ženou, která kdy dokázala zkrotit bouřliváka Jiřího Langmajera (54), je jeho manželka a herecká kolegyně Adéla Gondíková (47), která září v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Je si svou pozicí zřejmě tak jistá, že ji nerozhodí ani to, když se Langmajer vystavuje na internetu v rouše Adamově.

Také vás může zajímat ...
Langmajer si ze sebe umí udělat legraci a to je důležité

Naopak prý manžele pobavilo, že nevinné video z otužování, kde se mihne Jiřího chlouba, způsobilo takový poprask. „Dal tam tohle zrychlené video, o které se pokoušel docela dlouho.

Když se mu to konečně podařilo a měl z toho hroznou radost, tak nás nenapadlo, že si to někdo může zastavit v momentě, kdy vyleze z bazénu.

Já jsem se jenom smála tomu, jak jsme prostě staří a blbí, že nás tyhle věci nenapadnou,“ vysvětluje Gondíková, že u nich k žádnému konfliktu kvůli skandálu nedošlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama