3 cviky na dokonalé protažení zad

Není nadto se ráno pořádně protáhnout. Vyzkoušejte naše osvědčené cviky.

V předklonu

Také vás může zajímat ...

Stoupněte si na podložku, chyťte se za lokty a pomalu ohýbejte záda směrem ke kolenům co nejvíc to půjde. Napněte nohy, a jakmile budete mít hlavu u kolen, pravidelně zhluboka dýchejte.

Noha přes nohu

Položte se, levé koleno směřujte k hrudníku a podržte si ho tam deset až patnáct vteřin. Pak pokrčte pravou nohu tak, aby koleno směřovalo ke stropu a lýtko bylo rovnoběžné s podložkou.

Prsty u nohou směřují ke stropu. Levý kotník si opřete o pravé stehno. Levou nechte pokrčenou. Pravou nohu si stále přidržujte oběma rukama. Pak nohy vystřídejte.

Vytáčení v sedu

Sedněte si na podlahu, levou nohu si přehoďte přes pravou tak, aby pravá noha byla natažená a levá pokrčená přes pravou.

Pravý loket si opřete o levé koleno z vnější strany a natočte se tak, jako byste se otáčela za levým ramenem. Levou rukou se opřete o zem. Poté opakujte na druhou stranu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...