3 rady, jak pořádně rozproudit lymfu

Úkolem lymfy je odvádět z organismu všechny odpadní látky, toxiny a udržovat organismus v chodu. Pokud se lymfa pozastaví, nemůže k tomu řádně docházet a nastává nepříjemný problém. Zajděte si na masáž Nejúčinnější metodou, jak rozproudit lymfu, jsou tzv.

ruční lymfodrenáže. Odborník při nich cíleně vybírá tahy, kterými uvolňuje postupně všechny uzliny v těle. Právě ty rozvádějí lymfu. Zkuste saunu Zapotit se, to je pro rozproudění lymfy přesně to pravé. Dojde tím k prokrvení všech tkání a zároveň ke zvýšené činnosti lymfatického systému.

Také vás může zajímat ...

Následná studená sprcha tok lymfy ještě podpoří, míza pak koluje rychleji. Navíc je tento způsob pro vás mnohem dostupnější a šetrnější i pro peněženku. Vsaďte na jógu a čaj Některé obrácené pozice v józe, jako je například stoj na hlavě či svíčka, cíleně pomáhají lymfě v pohybu.

Vždy ale dávejte pozor, abyste nepřesáhla dobu, která je vám příjemná. Doplníte-li to o předklony a také citronový či zázvorový čaj, můžete zapomenout na nepříjemné otoky..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama