3 tipy Italek jak mít dokonalou pleť

Také obdivujete celoživotní krásu a vitalitu italských žen? Můžete toho docílit úplně stejně! Existuje na to totiž pár zaručených fíglů, které když budete dodržovat, budete si stále připadat mladá, krásná a plná života jako ještě před několika lety zpátky.

Jednou z hlavních podmínek, abyste působila na své okolí šik, je přestat se stresovat! Lehčeji se to řekne, než udělá, ale je to ve vašem vlastním zájmu. Vlivem vypjatých situací totiž vypadáte daleko unaveněji a především pak starší. Italky radí udělat si každý den malou radost a pár chvilek jen a jen pro sebe třeba se skleničkou dobrého vína.

1. Promazávejte si celé tělo

Hydratujte celé svoje tělo, ať už jakýmkoli oblíbeným krémem nebo tělovým mlékem. Pokud ale chcete jít opravdu po vzoru vitálních a krásných Italek, pak vězte, že jejich tajným fíglem je potírat svou kůži olivovým olejem.

Také vás může zajímat ...

2. Chraňte se před sluncem

Stejně tak to prý dělala i slavná Sophia Loren. Pečlivou péči věnují Italky také hlavně svým chodidlům, které potírají tělovým máslem, aby byla celá chodidla včetně pat dostateně jemná na dotyk. Zajímavé také je, že v běžném soláriu Italky nikdy nepotkáte. Sluníčku se ve své rodné zemi sice nevyhnou, ale alespoň se chrání kvalitními opalovacími krémy s vysokým faktorem.

A to nejen kvůli zdraví, ale sluneční záření má na stárnutí kůže jeden z největších vlivů.

Takže bez jeho ochranné vrstvy na své pokožce téměr ani nevycházejí z domu.

Káva se dá využít i jinak než jako ranní vzpruha.
Káva se dá využít i jinak než jako ranní vzpruha.

3. Dopřejte si s klidem kávu

Řeč není o konzumaci kávy, ale o jejím natírání na kůži. Rozemletou ji smíchejte s kokosovým olejem, který bude zároveň pokožku hydratovat. Rozmělněná zrnka kávy zase kůži vyhladí, zpevní a zbaví ji ošklivých odumřelých kožních buněk.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...