3 triky pro bělejší zuby 

Bylinky jsou odjakživa používány v kuchyni při dochucování pokrmů nebo k přípravě léčivých čajů a lektvarů. Poslouží vám ale také skvěle v koupelně. A to třeba v případě, že toužíte po dokonalejších zubech jako perličkách.

Vsaďte na šalvěj

Také vás může zajímat ...

Jak s ní pracovat, abyste z ní vytěžili co nejvíce? Můžete na to jít buď nejjednodušší cestou a rozmačkat drobné lístečky mezi prsty. Těmi pak budete několik minut potírat zubní sklovinu. Nebo šalvěj nasekejte na drobno a přidejte si ji do vaší oblíbené pasty.

Pokud dáváte přednost ústním vodám, připravte si z šalvěje silný odvar, kterým si budete ústní dutinu kloktat.

I když je jasně žlutá, bělí.

Úžasná bazalka

Z bazalky při čištění zubů nejvíce vytěžíte, když ji necháte uschnout, rozdrolíte ji na jemný prášek a přimícháte ji do zubní pasty. Po pár čištěních byste měla zpozorovat bělejší odstín svých zubů. A to vše navíc naprosto přírodní cestou a v pohodlí domova.

Co dokáže kurkuma?

Ač se to na první pohled možná nezdá, kurkuma je přírodním bělícím prostředkem, který by vám při zkrášlování v koupelně neměl chybět. Kurkumu zužitkujte čerstvou tak, že ji nahrubo nastrouháte, přidáte k ní trochu soli a pár kapek šťávy z limetky. Vytvoří se tak pasta, kterou můžete čas od času na zuby nanést pro jejich bělejší efekt.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...