3 triky pro krásnější a plnější dekolt

Ráda vystavujete dekolt v oblíbených šatech či tričku s výstřihem? Pak byste neměla zanedbávat péči o něj.

Peeling a mazání

Také vás může zajímat ...

Jednou týdně dopřejte oblasti dekoltu jemný peeling s obsahem bylinek nebo ovocných kyselin, který odstraní odumřelou kůži a pokožku důkladně vyčistí. Po každém mytí pokožku namažte výživným krémem s obsahem kolagenů, kyseliny hyaluronové, antioxidantů a minerálů.

Masáž prsty i vodou

Masáž prsa zpevňuje, podporuje jejich prokrvení a hydratuje. Kromě klasické masáže prsty a dlaněmi zkuste i tekoucí vodu. Na konci sprchování střídejte studený proud vody s teplým a krouživými pohyby si osprchujte dekolt i poprsí. Pokud jste otužilá, můžete prsa masírovat pouze studenou nebo kostkami ledu.

Správná podprsenka

Zdá se to jako banální věc, ale podstatnou roli v péči o dekolt hraje výběr podprsenky. Měla by mít odpovídající velikost, nesmí škrtit a tlačit. Ideální je kvalitní a prodyšný materiál.

Především u žen s větším poprsím může špatný výběr podprsenky způsobit i zdravotní problémy. Hlídejte si proto správný obvod, který má být pevný, aby unesl 70 % váhy poprsí. Kostice košíčků musí přesně lemovat prso, aby byla podpora ideální. Když si sundáte ramínka, ňadra by se měla jen lehce posunout, nikoliv spadnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...