4 cviky pro dokonale pevná prsa

Ruce sepjaté v modlitbě

Postavte se rovně, nohy mírně pokrčte, lopatky tlačte směrem k zemi. Spojte ruce dlaněmi ve výši hrudníku, lokty tlačte co nejdál.

Také vás může zajímat ...

Kliky ve stoje

Postavte se na jeden krok čelem ke zdi. V úrovni ramen se oběma dlaněmi opřete o zeď. Nohy nechte přilepené k zemi a pomalu krčte lokty a přibližujte trup směrem ke zdi. Záda mějte stále rovná a břicho zpevněné.

V pozici kočky

Klekněte si na všechny čtyři, zatněte prsní svaly a pravou ruku zvedněte nahoru. Pomalu otáčejte celý trup tak, abyste se mohla podívat za rukou, kterou máte zvednutou. Vraťte ruku na podložku a zvedněte levou. Opakujte desetkrát.

Ruce za zády

Mírně se rozkročte a ruce dejte v bok. Pak nohy trochu pokrčte a pokuste se rukama za zády dotknout, nejlépe tak, abyste dokázala ruce sepnout. Snažte se, aby byl pohyb plynulý, rukama neškubejte. Napínejte svaly deset až patnáct sekund, pohyb opakujte desetkrát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...