4 cviky pro neodolatelný dekolt

Pokud jste si dodnes myslela, že s vráskami v dekoltu nelze nic udělat, pak vás vyvedeme z omylu. Dá, stačí jen dekolt každý den aspoň na pět až deset minut zaměstnat jednoduchými cviky.

1. Spojené dlaně

Také vás může zajímat ...

Postavte se rovně, nohy mírně pokrčte, zpevněte břicho a lopatky tlačte směrem k zemi. Spojte ruce dlaněmi ve výši hrudníku, lokty tlačte co nejdál od sebe. Dlaně tlačte proti sobě po dobu deseti vteřin.

2. Ruce za zády

Mírně se rozkročte, ohněte ruce v lokti a opřete si je o kyčle. Pak se pokuste rukama za zády dotknout. Snažte se, aby byl pohyb plynulý, rukama neškubejte. Napínejte svaly deset až patnáct sekund.

3. Jógová kočka

Klekněte si na všechny čtyři, zatněte prsní svaly a pravou ruku zvedněte nahoru. Pomalu otáčejte celý trup tak, abyste se mohla podívat za rukou, kterou máte zvednutou. Ruce vystřídejte. Cvik opakujte desetkrát na každou ruku.

4. Plavání na suchu

Přitiskněte se ke zdi, zpevněte tělo, zatáhněte bříško a dělejte pohyby tak, jako byste plavali styl prsa. Udělejte padesát temp.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama