4 přírodní zabijáci bolesti

Heřmánek pravý – Ať už vás trápí hlava, krk, svaly nebo klouby, dovede rychle ulevit od bolesti. V případě potíží si udělejte heřmánkový čaj, nebo sáhněte po esenciálním oleji. Heřmánek je také vhodný do relaxačních bylinných směsí. Jen buďte opatrní, pokud ho budete pít poprvé, je totiž docela silným alergenem.

Hřebíček – Toto koření je skvělou medicínou v případě nevolnosti, bolesti zubů nebo zánětu žaludku. Stačí si vložit do úst na několik minut jeden nebo dva hřebíčky a bolest je pryč. Pomáhá také proti kvasinkám a snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Také vás může zajímat ...

Levandule – Olej z levandule působí proti křečím a bolestem, a je navíc skvělým relaxačním prostředkem ke zklidnění mysli. Dejte si ji v pytlíčku třeba pod polštář nebo jako olej do vonné lampy.

Bazalka – Jakmile se s touto léčivkou seznámíte, bude u vás doma pečená vařená. Pomáhá proti bolestem i zánětům, obsahuje antioxidanty a kromě toho dovede skvěle držet pod kontrolou stresové hormony – kortizol a adrenalin.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...