4 tipy, jak shodit kila na poslední chvíli

Snad každá žena si před dovolenou povzdychne, že by její tělo mohlo vypadat trochu lépe – být pevnější, hladší a ideálně bez viditelných známek celulitidy. Tento vysněný ideál však nemusí být nedosažitelný.

Stačí vyzkoušet tyto čtyři triky.

Také vás může zajímat ...

1 Pijte na lačno sklenice vody s citrónem

Vlažná voda s citrónem má na náš organismus velmi pozitivní účinky. Po nočním odpočinku je tělo ráno v útlumu a metabolismus je zpomalený.

Pokud chcete zhubnout, není nic jednoduššího než si po ránu nalačno dát vodu s citronem, která vás pořádně probudí a nakopne metabolismus. Jak je známo, citrusy obsahují hojnou dávku vitamínu C, který je antioxidantem a ještě působí antisepticky a antibakteriálně.

Voda s citronem je proto ideálním koktejlem i pro váš imunitní systém. A co víc. Díky vodě s citronem se vám vyčistí a projasní pleť. Buňky kůže totiž dostanou potřebnou hydrataci a taky dávku vitaminu C, který bojuje se zákeřnými volnými radikály. O těch se tvrdí, že způsobují stárnutí a vrásky obličeje.

2 Soustřeďte se na každé sousto

Budete-li konzumovat každé jídlo pomaleji, každé sousto déle žvýkat a jíst vědomě, váš organismus zareaguje tak, že budete mít rychlejší pocit nasycení i z menšího množství jídla. Pokud sousto navíc nerozžvýkáte dostatečně, a doslova každý kousek zhltnete, bude muset tuto činnost za vás následně udělat váš žaludek.

A půjde mu to podstatně hůř a podstatně pomaleji, protože nemá ostré zuby.

K čemu to vede? Přirozeně k tomu, že bude nezbytné, aby žaludek pracoval delší dobu, než u dobře rozmělněné stravy a spotřebuje na to více energie, která vám následně bude chybět. Proto se říká, že ideální je, když každé sousto rozžvýkáme nejméně padesátkrát.

3 Udělejte denně alespoň 20 dřepů

Bez cvičení to zkrátka nepůjde. Chcete-li mít vyrýsovanější pozadí a štíhlejší nohy, pomohou vám dřepy. Začít můžete na deseti a postupně přidávejte. Doplníte- -li k tomu i cviky na břicho, bude stát výsledek opravdu za to, a to v relativně krátké době.

4 Choďte spát o hodinu dřív

Je dokázáno, že lidé, kteří spí delší dobu a mají nastavený pravidelný spánkový režim, hubnou snadněji. Vědci ze státu Washington v USA dokonce vysledovali, že dlouhý spánek dokáže potlačit i genetické dispozice k obezitě.

Pokud si k tomu navíc otevřete okno, bude to ideální. Přes noc naše tělo vynaloží hodně energie na udržení přirozené tělesné teploty a platí, že čím více mu v tomto směru dáme zabrat, tím více energie spálí.

Proto je spaní v chladnu nejen zdravé, ale i výhodné..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...