4 tipy pro krásné obočí

4 tipy pro krásné obočí

1. Nechte ho znovu narůst Máte řídké obočí, které ne a ne dorůst? Nezoufejte, jeho hustotu mohou obnovit speciální séra, která podporují jeho růst. Vyberte si ta s obsahem bioaktivní látky Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu trsovníku lékařského).

Tuto látku lidské tělo vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené. Sérum se nanáší denně před spaním pomocí aplikátoru na čisté a suché obočí. 2. Veganské barvy Pokud si obočí barvíte, vyzkoušejte veganské přípravky určené na úpravu obočí.

Také vás může zajímat ...

Obsahují barviva z rostlin, ale žádné oxidanty, a jsou tak efektivní, a přitom šetrná. 3. Pudr na obočí Přirozeně působí také pudrové barvy na zvýraznění obočí. Vyrábějí se ve více odstínech a můžete je použít jednotlivě, nebo si je míchat podle sebe, a aplikace je velmi jednoduchá.

4. Maskara nejen na řasy Na úpravu obočí můžete použít i speciální řasenku na obočí. Je malá, vejde se do každé kabelky cestovatelky a umí skutečně divy. Nanáší se stejně jednoduše jako řasenka, obočí zvýrazní, dodá mu barvu, tvar i objem.

Vyrábí se ve dvou odstínech tmavě a světle hnědém. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...