4 tipy pro rychle se mastící vlasy

Jablečný ocet

Dvě nebo tři lžíce jablečného octa smíchejte se šálkem vlažné nebo studené vody. Promíchejte. Jakmile si vlasy umyjete šamponem a balzámem tak, jak jste zvyklá, použijte jablečné tonikum. Lze použít rozprašovač anebo si tekutinou přelijte vlasy a rovnoměrně rozetřete po celé délce.

Také vás může zajímat ...

Citronová šťáva

Smíchejte šťávu ze dvou větších citronů s dvěma hrníčky destilované vody. Přidejte trochu medu a směsí si promasírujte pokožku hlavy. Citron nejenže odmastí vlasy, ale i podporuje jejich růst. Zároveň předchází šedivění.

Černý čaj

Do 200 ml vlažné vody přidejte dvě čajové lžičky sypaného černého čaje. Krátce povařte a pak sceďte. Jakmile odvar zchladne na pokojovou teplotu, přelijte si roztokem vlasy i vlasovou pokožku. Následně umyjte.

Rajčata

Do vymačkané šťávy z jednoho velkého rajčete přidejte lžičku bílého jílu. Ten seženete v každé větší drogerii. Směsí si potřete vlasy a zabalte si je do ručníku, případně do igelitového sáčku nebo alobalu a nechte 15 minut působit

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama