Razí heslo, že na movitou věc musí člověk dosáhnout svou tvrdou prací.

Kdekdo si myslí, že když má dítě slavné rodiče, že má automaticky všechno zadarmo. Pokud je tomu tak v jiných rodinách, tak rozhodně ne u HANKY KYNYCHOVÉ (49). Její syn nemá na růžích ustláno, a když něco chce, musí se pořádně snažit. Slavná máma mu totiž nic zadarmo nedá.

Známá cvičitelka má celkem tři děti, nejstarší FILIP (17) ale už brzy překročí hranici dospělosti a Kynychové nastávají úplně nové starosti.

Musí se snažit

Dospívající chlapec se nedávno přihlásil do autoškoly, po níž by rád začal co nejdřív sám řídit. Má to ale háček, nevlastní pochopitelně žádný automobil a ve svém věku si zatím jen sotva stihl po brigádách vydělat dost na to, aby si mohl nějaké starší vozidlo pořídit. Navíc díky přísné mámě nemůže ani počítat s tím, že by ho od rodičů dostal jako dárek. „Na svoje si musí vydělat sám.

Také vás může zajímat ...

Jako rodina ho přece nemůžeme vystavit tomu, že věci padají z nebe,“ říká Kynychová s tím, že by synovi auto časem půjčila.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...