473 milionů za byt? To snad přestřelila

Herečka Meryl Streepová (71) už před dvěma lety neúspěšně nabídla k prodeji svůj ateliérový byt na Manhattanu. Chtěla za něj totiž 473 milionů korun! Byt je sice luxusní, ovšem za takovou cenu o něj zatím nikdo zájem neprojevil, a není se co divit.

Realitní kancelář ho tedy nakonec musela přecenit a nabídla ho o téměř sto milionů korun levněji. A to už je sakra rozdíl. Rozlehlý ateliérový byt se nachází na samém vrcholu jedné z největších manhattanských budov a zabírá celé jedno patro.

Také vás může zajímat ...

Najdete v něm čtyři ložnice, tři koupelny a z oken je dokonalý výhled například na řeku Hudson, Empire State Building či sochu Svobody. Meryl se svého newyorského luxusu rozhodla zbavit proto, aby se mohla s manželem přestěhovat do milované Kalifornie.

Realitní kancelář láká nového zájemce o nadstandardní apartmá třeba i takovou libůstkou, jako je takzvaná mediální místnost, kde je pohodlné sezení a ve zdi zabudovaná širokoúhlá televize. Díky skvělému ozvučení prostoru zde může sledovat filmy jako v tom nejlepším kině. Copak tady asi sledovala Meryl?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama