5 nevšedních tipů pro krásné vlasy

Svádíte marný boj s nepoddajnými, roztřepenými a lámavými vlasy? Máme pro vás snadné a levné řešení.

Cibule podpoří růst

Také vás může zajímat ...

Cibule obsahuje sulfur, který napomáhá růstu vlasů. Šťávu z cibule si jednou týdně vetřete do vlasové pokožky a nechte působit 10 až 15 minut. Poté vlasy důkladně opláchněte. Výsledek se dostaví za pár týdnů.

Sušení trikem

Krepatí se vám po umytí vlasy? Chce to jemnější péči. Místo froté ručníku, který je poměrně hrubý, použijte obyčejné bavlněné triko, do kterého vodu z vlasů lehce vymačkejte, a pak je nechte volně uschnout.

Jablečný ocet

Je vhodný zejména pro vlasy slabé a bez lesku. Kromě toho bojuje proti lupům a hydratuje vlasovou pokožku. Vlasy oplachujte roztokem z vody a jablečného octa (poměr 1:1) dvakrát týdně.

Maska z kefíru

Pokud vás trápí mastné vlasy, vyzkoušejte sílu obyčejného kefíru. Do vlhkých vlasů a pokožky hlavy vmasírujte kefír, zabalte do ručníku a nechte půl hodiny působit. Poté vlasy opláchněte a umyjte šamponem.

Vyživující aloe vera

Na lámavé vlasy a roztřepené konečky vyzkoušejte aloe vera. Šťávu z listu naneste na vlhké vlasy a nechte 30 až 45 minut působit. Poté vlasy opláchněte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...