5 tipů, jak správně zhubnout!

Vánoční čas a vy stále ne a ne zhubnout? Poradíme vám pár osvědčených triků, díky kterým zhubnete dvě tři kila levou zadní! A to skoro bez námahy.

1. Zařaďte mátu do jídelníčku

Také vás může zajímat ...

Mátový čaj nebo mátová žvýkačka pomáhá lépe zvládat nárazové pocity hladu. Dokonce je vědecky dokázáno, že jen samotná její výrazná vůně dokáže tlumit hlad.

2. Pověste nad stůl zrcadlo

Vědecky dokázáno je i to, že lidé, kteří se při jídle pozorují v zrcadle, mají menší chuť na tučná, fastfoodová jídla.

3. Pořiďte si dlouhé příbory

Ty kratší příbory ve vás totiž vyvolávají pocit, že musíte jíst rychle a v mnohem větším množství, než byste dokázala sníst, pokud byste používala delší příbory. Zkuste to.

4. Ztlumte světlo

Nikdy nejezte v ostrém světle. Měkké osvětlení a útulný interiér dokáže tělo mnohem méně stresovat. Při tlumeném světle jsme uvolněnější, klidnější a také toho mnohem méně sníme.

5. Při jídle raději komedie

Sice byste se při jídle neměla nechávat televizí vůbec rozptylovat, ale když už jste zvyklá při ní jíst, pusťte si rozhodně komediální seriál. Podle psychologických studií tak sníte o polovinu méně jídla, než kdybyste rozčileně sledovalia thriller, či dokonce horor! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama