5 tipů na bílé zuby jako perličky

Krásné bílé zuby vám dokážou z celkového vzhledu ubrat i několik let. Jak docílit toho, aby byly přirozeně zářivě bílé na dálku? Máme pro vás pět vyzkoušených tipů!

Stačí opravdu málo a první dojem může být úplně jiný! Začněte u svých zubů. Předejdete tak nejen nevyhnutelné návštěvě lékaře, ale ještě se budete při každém úsměvu daleko jinak cítit. Navíc nemusíte utrácet tisíce u zubních specialistů. Vše zvládnete s klidem sama doma. Ptáte se, jak zuby přirozeně vybělit?

Také vás může zajímat ...

1. Jedlá soda a citron

S jedlou sodou opatrně! Zubař by vás za takové zacházení se zubní sklovinou rozhodně nepochválil. Ale její výhodou je především to, že efekt je vidět už po prvním vyzkoušení. Pokud tedy potřebujete rychle na poslední chvíli zapůsobit, smíchejte jedlou sodu s citronovou šťávou do přijatelně husté kašičky a kartáčkem jí naneste na zuby.

Naskytne se vám tak v zrcadle zázrak na vlastní oči.

2. Pomůže jablečný ocet

Také jablečný ocet má své pro a proti. Jeho velkou nevýhodou je pro někoho nepříjemný zápach, a hlavně kyselá chuť. Ani co se šetrnosti týče, není úplný svatoušek, ale pořád je lepší než jedlá soda. Ocení ho hlavně ty z vás, které se nedokážou vzdát kávy nebo cigaret. Nečekejte ale zázrak po prvním použití. Na vybělení budete potřebovat minimálně jeden měsíc.

Po čištění zubů octem byste samozřejmě měla stejně sáhnout také po vaší oblíbené zubní pastě.

3. Vyzkoušejte kokosový olej

Pějí se na něj ódy v kuchyni i koupelně. Tak neváhejte a vyzkoušejte ho také na zuby. Je tou nejšetrnější přírodní variantou, jak svůj odstín zubů o pár tónů vybělit. Stačí ho jen nanést na sklovinu a nechat ho deset až patnáct minut působit. Jestli vám není příjemné válet na jazyku olej, zkuste zlepšit chuť pár kapkami citronové šťávy.

4. Nezatracujte bělicí pásky

Nejste zrovna zastánkyně domácích kašiček? Pak jsou tu pro vás bělicí pásky. Pozor ale na peroxid. Ten vám zuby vybělí, ale při jeho vyšší koncentraci se vaše zuby mohou stát velmi citlivé. Takové pásky jsou také o poznání dražší.

5. Která pasta je ta správná pro vás?

Čtete to na každé druhé, ale pak jste rozčarovaná, že výsledný efekt není takový, jaký jste si představovala? Pak na ně zapomeňte. Stejnou službu vám udělá i obyčejná pasta. Ale buďte v čištění opravdu důsledná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...