5 ženských divů světa

Tento článek by si měli přečíst všichni chlapi, aby ženám konečně začali rozumět!

Například pyramidy a další divy světa jsou samozřejmě fascinující, ale ruku na srdce: stokrát více nás zajímají jiné divy života. Co nás tak přitahuje a o čem potřebujeme s kamarádkami i partnerem mluvit dlouhé hodiny a celé dny nejvíc?

Muži jsou nosným trámem našich životů. Mezi muži nalézáme velké rozpětí, od kutilů a podivínů až po výkonné mozky geniálních vynálezců. Ti nejlákavější muži mají dobrá zaměstnání s pěkným příjmem, nejsou lakomí a stejnou měrou pečují o rodinu a potomky.

Také vás může zajímat ...

Život mužů můžeme rozdělit do čtyř fází. První období: věří na Mikuláše. Druhé období: nevěří na Mikuláše. Třetí období: dělají Mikuláše. Čtvrté období: vypadají jako Mikuláš.

Milované děti

Než se ten náš nejhlavnější div světa narodí, zničíme si roky vypracovanou postavu. V těhotenství si nemůžeme pomoci, protože si to náš miláček v břichu žádá, a tak se cpeme vším možným. Když se pak ten náš div světa narodí, všechno jde stranou.

Začne neustávající kolotoč každodenních povinností a plnění přání a potřeb podle věku našich ratolestí. I když nám mateřství zničí figuru, prsa, zuby, vlasy a dost často nervy, neměnily bychom za nic na světě!

Nejlepší kamarádky

Žena je šťastná, když se stává součástí okruhu kamarádek. V tom spočívá její síla, a proto se každý muž množství kamarádek bojí jako čert kříže. Správně tuší, že odtud pramení vnitřní energie ženy. Ženské přátelství nám dává úctu a vzniká vzácně.

A když už vznikne, chráníme ho jako oko v hlavě. Přátelství s ženami nám dává naději, že se svým trápením nejsme samy. Lékem je nechat plynout čas, povídat si, vzájemně se chválit a probrat své sny a touhy.

Naši rodiče

Už od narození jsou pro nás víc než div světa. Jsou to bozi. Všude byli, všechno znají a dovedou. Tahle etapa trvá dlouho, ale jejich božské schopnosti postupně slábnou.

Když je nám tak třináct, z rodičů se v našich očích stanou nemožné trosky, a upraví se to až v dospělosti. V době, kdy samy dosáhneme rodičovského věku, jsou už zase normální! Po náročném období, kdy se snažíme být zároveň rodičem i dítětem, nás nezodpovědně opustí.

Pohyb a sport

Pohyb přináší radost, tolik potřebný adrenalin, a hlavně nějaké to kilo dolů. Je úplně jedno, jestli si oblíbíme cyklistiku, lyžování, tanec, nebo jemnější pilates, taiči, či jógu. Společná vášeň a radost z pohybu je i velmi důležitým pojítkem vztahu.

Dobrá fyzická kondice pomáhá v boji proti nemocem. A proto odložme starosti stranou a vyrazme do tělocvičny, na kolo, či procházku. Nemusejí při tom přece padat světové rekordy, stačí když nás to bude bavit.

Potěšení z jídla

Pokud se s mužem shodneme u jídla, je pravděpodobné, že se shodneme i jinde. Potěšení z jídla tvoří hormony dobré nálady. Voňavý koláč, právě vytažený z trouby, nám zlepší život okamžitě. Jídlo má tu zázračnou moc, že dělá duši šťastnou.

Jestli vnímáme vaření jako prostor pro naši fantazii, snadno přeneseme hravost ze své duše na partnerův talíř. A až vám muž poví, že vás miluje jako svíčkovou, tak se neurazte. Chtěl vám totiž říct, že jste pro něj prostě k sežrání.

JEDINÝ MUŽSKÝ DIV SVĚTA: SEX!

Odedávna byl sex hnacím motorem pánů tvorstva. Bylo by hezké, kdyby si sex vyměnil v jejich prioritách místo s láskou a porozuměním, ale k tomu zatím nedošlo. Milostné pohyby jsou pro tělo ale velmi prospěšné.

Plní funkce ozdravné a relaxační, působí blahodárně na pleť a na sebevědomí. Nám ženám sex dává dar svůdně a rafinovaně manipulovat s muži a funguje i jako zázračný nástroj usmíření. Bývá ale i zrádný. Slibuje ráj, ale někdy dělá ze života peklo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...