6 kosmetických triků

Máte jen pár minut na to, abyste se zkrášlila a vyrazila do společnosti, a nevíte, jak na to? Přinášíme vám osm jednoduchých kosmetických triků, díky kterým si vykouzlíte perfektní líčení během deseti minut.

Kdokonalému make-upu nemusíte používat drahé kosmetické přípravky, úplně stačí znát jednoduché triky.

Také vás může zajímat ...

1. Zamaskujte únavu

Tmavých kruhů pod očima se zbavíte tak, že na ruce smícháte trochu make-upu a malé množství korektoru. Kruhy zakrývejte jemným vklepáváním prsty, nikoli roztíráním korektoru.

Pokud používáte make-up na celý obličej, vždy použijte speciální houbičku na jeho nanášení, kterou seženete v každé drogerii, nebo ho jemně vklepávejte prsty. Tak zamezíte tvorbě nevzhledných šmouh.

2. Kouzlíme s pudrem

Trápí vás dvojitá brada? Pod čelistní kost naneste trochu tmavšího pudru. Musí být ovšem matný, v žádném případě ne rozjasňující! Pak byste si totiž přivodila opačný efekt.

3. Vytvarujte si dokonalé obočí

K vytvarování obočí používejte tenkou tužku a štěteček na její rozmazání. Tužkou doplňte tvar obočí, rozmažte ji a kartáčkem obočí rozčešte.

4. Přirozenost je na prvním místě

Abyste vypadala přirozeně, používejte dvě tvářenky, každou v trochu odlišných odstínech. Nejlépe jednu tmavší pro zvýraznění kontur a druhou světlejší.

5. Dodejte řasám objem

Chcete svým řasám dodat objem? Ke kořínkům naneste černou řasenku, na konečky hnědou. Docílíte neodolatelného pohledu! Aby se vám řasy neslepovaly, nejdříve naneste barvu na kořínky.

Přejíždějte řasy sem a tam a až poté řasenku protáhněte do konců řas. Pokud ji budete nanášet rovnoměrně po celé délce, budou se vám řasy slepovat.

6. Sametové rty

Než si budete nanášet rtěnku nebo lesk, vklepejte do rtů trochu tekutého make-upu nebo korektoru. Tak docílíte toho, že budou vaše rty vypadat jako ze sametu. Můžete je na závěr přepudrovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...