8 jizev, po kterých odejděte

Jak vypadají znamení, která vám dávají varování, že je čas odejít? Rány na srdci se už nedají vyhladit, ale připomenou vám, co všechno jste překonala. Kdy má ještě smysl na vztahu pracovat a kdy je lepší rezignovat?

Nemůžete mu věřit

Také vás může zajímat ...

Důvěřovat znamená dát někomu šanci, aby vás zranil, a současně doufat, že to neudělá. Každý má právo jednat, jak se mu zlíbí, ale také za své jednání nese odpovědnost. Důvěra je nádherný způsob, jak objevíte, kdo je falešný a s kým má smysl vztah budovat. Nehruťte se ze zrady. Nejste žádná hračka a váš život není na hraní.

Nejste pokusný králík ani převozník.

Odmítá s vámi komunikovat

Komunikace je jediný způsob, jak budovat vztah a jak vyřešit problémy a zjemnit napětí, které vzniká rozdílností dvou lidí. Když s vámi ten druhý odmítá mluvit o tom, co prožívá a cítí, začnete si vyrábět domněnky, protože vás to ničí.

Sklouzáváte ke katastrofickým vizím, nebo naopak naivně věříte, že se všechno zlepší, i když vztah pro nekomunikaci umírá.

Chová se jinak, než říká

Pořád jen slibovat je jako skákat po jedné noze. Spousta mužů něco jiného říká a něco jiného dělá. Je to, jako kdyby jednou nohou šli vpřed a druhou dozadu. S takovým chlapem daleko nedojdete. Proto sledujte to, co říká, ale také co skutečně dělá. Zjistila jste, že vás podvádí, ubližuje nebo lže?

Tak aspoň víte, jaký je, s kým máte tu čest a můžete začít jednat.

Chce vás měnit

Partner po vás žádá, abyste byla někdo, kdo nejste? Jenže vy nejste žádné zboží, aby vás někdo vyměnil kus za kus, jaká jste a nemůžete být někdo jiný. Nemusíte se každému zalíbit, protože pak byste se rozdrobila na milion střípků.

Je snazší vyplnit prázdné místo po muži, co vás chtěl měnit, než vyplnit prázdné místo v sobě z frustrace, že pro něj nejste dokonalá

Neváží si vás

Každý má svou hodnotu. A také jinou schopnost vidět hodnotu v druhých. Je škoda, jestliže se partnera musíte doprošovat o jeho pozornost. Jenže nejde se ponižovat a očekávat, že ve vás druhý uvidí vaši hodnotu. Chlap si často uvědomí, co pro něj děláte, až když to přestanete dělat. Začne vidět to, co dříve neviděl. Pak
mu dojde, o co přišel nebo může přijít.

Vůbec nevnímá vaši duši

Všechno podstatné je očím neviditelné a skutečná krása začíná tam, kde zavřeme oči. Tam začíná hloubka jeho srdce a vše, čím je unikátní. Pokud chlapa přitahuje jen obličej nebo tělo, jsou to omezené půvaby. Povrch každého lidského těla má jen dva metry čtvereční. Zato vnitřek je nekonečný. Skutečně poznat druhého zevnitř je výzva na desítky let.

Není vaší oporou

Vztah existuje proto, abyste se ve dvou cítili lépe, než když jste sama. Partner, který vám bere energii, je nadbytečný, protože samotné by vám bylo lépe. Muž, který nás posiluje, podporuje a inspiruje, je nepostradatelný, protože bez něj byste nefungovala tak dobře. Láska není o nalezení toho, se kterým lze žít, ale o nalezení toho, bez kterého nemůžete žít.

Je mu fuk, co vás trápí

To je poslední kapka. Jestliže vám chlap tvrdí, že mu na vás záleží, musí mu záležet i na tom, co vás trápí, a snažit se to odstranit. Pokud vaši bolest ignoruje, není to partner. Život je jako kniha. Je škoda ustrnout na stránce, která vám nevyhovuje a trhá se vám v rukou. Knihu přece čtete kvůli celému příběhu. Svou životní knihu přitom píšete jen vy sama. Vy jste autorkou svého života.

A můžeme kdykoli říct: Tohle není to, jak má můj příběh skončit…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...