9 tipů, jak poznáte opravdového chlapa?

Správný chlap se víc zajímá o velikost vašeho srdce než velikost vašich džín.

V čem se chlapi odlišují od chlapečků? A nemluvíme o věku, ale o mentální, citové a duševní zralosti. Někdy narazíme na dvacetiletého Chlapa stejně jako na padesátiletého chlapečka! Co obnáší být správným chlapem?

Je vaší oporou
Opravdový chlap si dokáže najít čas na svou partnerku a vnímá její přání a potřeby. Podpora neznamená být mužem, který jen přikyvuje na to, co ženu trápí. Podpora může být i zcela beze slov. Znamená poskytnout ženě jedno rameno, na kterém se může schoulit, a dvě paže, které ji pevně obejmou.

Také vás může zajímat ...

Naslouchá vám
Přebírá odpovědnost za to, co je schopen ve vztahu ovlivnit, naslouchá vám a snaží se řešit, posouvat se. Nemá problém přiznat vinu, chybu, přešlap, pokud ohrožují vztah. Správný chlap ví, že je nedokonalý, ale nepřestává pracovat na odstraňování chyb v naději, že by jednou dokonalý mohl být.

Zkrášluje vás
Nejhezčí make-up je ženský úsměv. Pro správného chlapa je priorita, abyste byla šťastná a měla důvod se smát. Podstata chlapa není v tom, co říká, ale jaké pocity v ženském srdci vytváří. A jak se mu to daří, vidí na ženě samotné. Pocit ovlivňuje ženu mentálně i tělesně. Že je šťastná, je na ní hned vidět.

Je na něj spoleh
Životně důležitý pocit a nezbytná podmínka pro ženu ve vztahu – vědět, že se na druhého může spolehnout. Žena dokáže muži odpustit, pokud se i po chybě zachová jako chlap. Pokud ne, odchází od něj: fyzicky, nebo mentálně. Odchází duší, srdcem pryč anebo k jinému muži, i když na svého ex nezapomene.

Vnímá vás
Je galantní, podrží vám dveře, když vcházíte, odsune židli, když si sedáte. Všechno to maličkosti, ale právě ty dělají největší rozdíl. Správný chlap nikdy není tak důležitý nebo tak vytížený, aby nemohl pozastavit to, co dělá, aby ženě, která je jeho prioritou, neposkytl pomocnou ruku.

Inspiruje vás
Správný muž má vždy své zásady a zachovává silný a neotřesitelný charakter. Tím vás neustále inspiruje, jak svými slovy, tak skutky. A tuto inspiraci nepřestává vyvolávat. Každý vztah funguje na principu zrcadlení, žena se po boku správného muže snaží také rozvinout tím nejlepším způsobem.

Je ve své síle
Správný chlap je silný. On však fyzicky, mentálně ani citově nelikviduje ženu. Naopak používá sílu pro své vnitřní zocelení v těžkých chvílích, k posílení trpělivosti při hledání způsobů, jak problém vyřešit. To je princip řešení hádek ve vztahu se silným mužem, který svou sílu využívá a nezneužívá.

Vždy hraje fér
Proč lhát, podvádět a krást někomu čas? Když důvěru si chlap nezíská lží a podvodem, ale pravdou a upřímností. U chlapa, který hraje fér nezáleží na tom, jestli je provás partner, kamarád, či milenec, ale na tom, že je pro vás vždy nablízku. Pak někdy i kamarád může být více než partner.

Důvěřujete mu
Inteligentní muž ví, že důvěru ani lásku si nelze vynutit ani nárokovat za dlouhodobé zásluhy jako státní vyznamenání. Každý nový den správný chlap vstává s tím, že do něj musí vložit celé své srdce – a pak má naději. Jako kdyby žádný váš vztah ještě neexistoval – a on si znovu musel získat vaše srdce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...