9 věcí, jak chlap udělá ženu šťastnou

Šťastné manželství budete mít jen tehdy, budeli šťastný váš partner. Žena nesmí mít ani stín pochybnosti, že ji muž miluje. Na jaké drobné, přesto důležité věci by neměl žádný chlap ve vztahu zapomínat?

1. Vaše přání jsou jeho prioritou

Také vás může zajímat ...

Ptá se vás, co byste si dala k večeři, nevyrukuje jako první s tím, na co mám chuť on. Když se jdete projít, přizpůsobí svůj krok vašemu. Není bačkora, jenom respektuju vaše potřeby.

2. Vyslechne vás bez přerušení

Jestliže se potřebujete s něčím svěřit, nepřerušuje vás. Nepokouší se řešit váš problém, pokud ho o to nepožádáte. Ví, že se potřebujete vypovídat. Prostě vám naslouchá. A vnímá vás.

3. Umí se omluvit

Když něco provede, AŤ nerad, nebo s dobrým úmyslem, nebo to v hádce přežene a uvědomí si to, dokáže uznat svou chybu a přijít za vámi s omluvou.

To je gesto pravého chlapa!

4. Podporuje vaše sny

Snažím se vás podpořit, ať se pustíte do čehokoli. Ráda kreslíte? Tak k vám k narozeninám zaplatí výtvarný kurs. Je rád, když si můžete splnit své sny. A snažím se vás v tom podpořit.

5. Nevylévá si na vás vztek

Nikdy vám nenadává a neříká hrubá slova. Když se hádáte, nenechá si emoce přerůst přes hlavu, vždycky je k vám vlídný, protože si vás váží a ví, jak moc pro něj znamenáte.

6. Umí poděkovat a poprosit

Když má před sebou těžké rozhodnutí, žádá vás o radu.

Ví, že umíte odhadnout, co cítí jiní lidé a vždycky mu dobře poradíte. Když s vámi mluví, nešetří slovy „děkuji“ a „prosím“.

7. Lichotí vám

Všimne si, že máte nový účes nebo oblečení a snaží se to ocenit a pochválit vás. Nestydí se říct, že vám to sluší, a že jste úžasná v něčem, co zrovna děláte, nebo co tvoříte.

8. Dělá drobné domácí práce

Všímá si, že jste unavená a tak beze slov naskládá nádobí do myčky, pomůže s prádlem, vynese odpadky nebo ustele. Je to důkaz, že mu záleží na tom, abyste doma měli útulno.

9. Nestydí se vyznat lásku

Nestydí se říkat vám, že vás má rád. Ví, že tak, jako muži milují očima, tak ženy milují ušima a ví, jakou cenu a hodnotu mají pro ženskou duši vyslovená vyznání..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...