9 vět, které potěší vaši lásku

Nejvíce bolesti ve vztahu bývá způsobeno „samozřejmými“ slovy, jež nevyslovíme. Slovo dělá pocit a pocit je základem všeho. Říkejte partnerovi ve správný čas ty správné komplimenty a váš vztah získá vnitřní oheň.

Často podceňujeme sílu dotyku, úsměvu, laskavého slova a pochvaly, které ale mají schopnost změnit náš život. Když někomu složíte kompliment, máte ze sebe lepší pocit, protože jste umožnila druhému cítit se skvěle.

Také vás může zajímat ...

Pochvaly vás mohou citově přiblížit. Zajímá mne, co říkáš Když svého miláčka chválíte, dáváte mu tím najevo, že si ho ceníte takového, jaký je. Tím, že ho vnímáte a nasloucháte tomu, co vám vypráví, mu ukážete, že se o něj zajímáte.

Zaměřte se na konkrétní věc, kterou dělá jen on a nikdo jiný. Pochvala tak bude mnohem smysluplnější. Cítím se díky tobě vážně skvěle Když spojíte jeho pochvalu se svými konkrétními emocemi, bude se chlap cítit desetkrát lépe než jen po samotné pochvale.

Můžete mu například říci, že oceňujete, jak dobře uvařil večeři, protože se tak cítíte milovaná a v bezpečí. Jde ti to dobře Povzbuzujte partnera k tomu, aby dělal a zkoušel dál nové věci nebo aby se snažil dělat lepší věci, které mu zatím ještě moc nejdou.

Pokud vašemu partnerovi třeba příliš nejde vaření, ale přesto se snaží a kvůli vám něco kuchtí, obrňte se a povzbuzujte ho pochvalou. Jsem s tebou ráda Ubezpečujte svého chlapa po celou dobu vašeho vztahu, že jste s ním opravdu ráda.

Ať už jste spolu krátce, nebo celé roky, nezapomeňte ho ujišťovat o své lásce drobnými gesty, doteky a pochvalami. Pohlaďte ho dlaní i během hovoru a bude mnohem snazší udržovat mezi sebou milostné pnutí.

Cením si toho, co děláš Opravuje váš muž věci v domácnosti nebo uvaří? Ať váš dělá cokoliv, čeho si ceníte, určitě ho obdivujte. Dáte tím najevo, že si ceníte toho, co se děje „za oponou“, aby se to uskutečnilo Oceňující komplimenty dávají vašemu partnerovi najevo, že ho nepovažujete za něco samozřejmého.

Když děláš tohle, cítím se… Když se vám líbí něco, co dělá váš partner, a chcete, aby v tom pokračoval, nezapomeňte ho chválit. Může jít o něco docela jednoduchého jako: „Líbí se mi, když…, protože se při tom cítím….

“ Snadněji tak dáte partnerovi najevo, že se vám něco líbí, neboť tím spojíte dohromady to, co dělá, se svými pocity. Jsem velmi šťastná, že tě mám Nic lépe nezpůsobí to, aby se váš partner cítil více milován a oceněn, než pochválit váš společný život, který překonává všechny vaše představy.

Dejte mu vědět, jak jste ráda, že jste si ho vzala, nebo jak ráda s ním žijete. Ukažte mu, jak jste šťastná, že je ve vašem životě. Jsi hezkej chlap Každý chlap potřebuje cítit obdiv žen a vědět, že se líbí, stejně jako to potřebujete vy.

Pokud mu tento obdiv neposkytnete vy, snadno může ztratit hlavu kvůli obdivu jiné ženy. I když mu čas přidal vrásky, šedivé vlasy či objem pasu, dejte mu najevo, že je pro vás stále stejně přitažlivý. Máš pravdu Skvělý způsob poskytnutí pochvaly, při níž se váš muž zcela jistě rozzáří, je dát mu najevo, že si vážíte jeho názorů a smýšlení.

Ocenit partnerův názor je dobré, ale dejte mu najevo, že dokážete občas uznat, že i on má pravdu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...