Lenka Filipová: Bojuje s těžkou nemocí! Jakou?

Hudební fanoušky vyděsila zpráva, že jejich oblíbená zpěvačka Lenka Filipová (53) ruší své koncerty až do konce roku. Důvodem je prý vážné onemocnění. Propukla panika, co se vlastně zpěvačce stalo. Množily se nepodložené verze, tak se zpěvačka rozhodla udělat v tom jasno.
a vyjádřit se k celé situaci osobně.

Vzkaz fanouškům

„Cítím, že vám dlužím vysvětlení, a proto bych vám chtěla říci, že šlo o vážné selhání imunity,“ svěřila zpěvačka s tím, že následné léčení má už za sebou a teď pouze regeneruje a začíná s přípravou na další sezonu. Po boku jí po celou dobu bude její dcera Lenny (22), na jejíž pomoc se může spolehnout.

Lenka se na rok stáhne do ústraní.
Lenka se na rok stáhne do ústraní.

Návrat o Vánocích

Také vás může zajímat ...

Filipová také fanouškům slíbila, že vystoupí jako host Mira Žbirky (64) na jeho Vánoční Symphonic Tour 2017.Doufejme, že označení vážně poruchy imunity neznamená opravdu nic fatálního, co by mohlo zpěvačku nakonec ohrozit i na životě. Ne každý o své nemoci přizná pravdu. Jde o to, nakolik nás její slova mohou utěšit a ukolébat.

Opravdu se není čeho bát a jde pouze o regeneraci?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...