Proč se té ženy muži bojí?

Tak už je to tady. Nejspíš se to muselo stát. Hvězda Slunečné Barbora Jánová ke svému překvapení zjišťuje, že jí popularita přinesla řadu nečekaných a nežádoucích ran. Inu, není všechno zlato, co se třpytí.

Hraje, nebo?

Také vás může zajímat ...

„Chlapi se mě bojí,“ upozorňuje s nejistým úsměvem. Říká, že asi proto, že je zadaná, ale jak se zdá, sama tomu nevěří. Mužům z ní sice běhá mráz po zádech, důvodem ovšem není skutečnost, že má partnera Vítězslava Bečku (25).

V seriálu Slunečná ztvárňuje výrazně zápornou postavu Sylvy Popelkové, která jako by i příjmením směřovala ke známé pohádce o Popelce a především její zlé sestře. Každý dobře ví, že Bára potvoru Sylvu jen hraje. Avšak bystrý divák zkrátka nějak vycítí, že některé Sylviny vlastnosti Báře Jánové nejsou možná tak docela cizí.

Ambiciózní herečka bohužel ztělesňuje téměř všechno, co konzervativní muže na ženách děsí. Očividně je nesmírně energická, doslova to z ní čiší, z čehož lze vyčíst, že ve vztazích je zvyklá být číslo jedna a velet. A jako by to nestačilo, je nesmírně ctižádostivá.

Třikrát ji vyhodili

Úspěšnou mladou ženu celkem třikrát nepřijali na konzervatoř, i tak se však k herectví dostala, ač oklikou. Tvrdě na sobě pracovala, dělala třeba asistentku režie v České televizi či produkční a principálku divadelnímu souboru. Nakonec získala vysněnou roli, jednu z hlavních, v seriálu s vysokou sledovaností.

A tak řekněte sami, chlapi: Je tohle ideální žena do domácnosti, vzorná hospodyňka čekající na příchod svého milovaného s teplou večeří na sporáku?

Bára srší energií

„Chci v životě překračovat své hranice a stále růst,“ nechává se slyšet tmavovláska. „Občas jsem měla najednou tři zaměstnání a i dneska si pořádně nakládám,“ prozrazuje na sebe. „Každý den je naplněný, jinak to neumím a nechci.“ Učí se líp a líp jezdit na koni, plánuje dodělat si potápěčskou licenci.

Bára je obdivuhodná, moderní žena, která přesně ví, co chce, a udělá maximum pro to, aby to také dostala. Co nijak horečně neplánuje, je rodinný život.

„Spousta kamarádek ze školy má dvě děti, brácha taky… Ale já se na to necítím,“ přiznává otevřeně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...