Bára Basiková: Proč to vzdala?

K smrti unavená je podle všeho Bára Basiková. Není divu, bylo toho na ni v posledních letech opravdu moc. Královna muzikálů, zpěvačka s nezapomenutelným hlasem, Rusalka či, chcete-li, Johanka z Arku, platí vysokou daň za pracovní vypětí a v neposlední řadě rovněž za soukromé peklo.

Fotografové ji přistihli na nákupech, a málem se nemluví o ničem jiném. Bára nejspíš jen vyběhla z bytu pro několik nezbytností, které nutně potřebovala, a na to, jak vypadá, vůbec nemyslela. Navíc se již několikrát nechala slyšet, že na kouzlení s kosmetikou či barvení vlasů hodlá rezignovat, ale ne každý pochopil, že to myslí naprosto vážně.

Také vás může zajímat ...

V obchodě mezi regály byste ji nepoznali, vypadala jako svoje vlastní prateta, strhané rysy, šedivé vlasy v drdolu. Působila vyčerpaně a smutně. Lze to pochopit, vždyť má za sebou tři rozvody. Nejlepším lékem na smutek je ovšem trocha té holčičí radosti, kterou poskytne například dobrý kadeřník.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...