Inna Puhajková: Návrat k Jágrovi?

Něco podezřelého se děje kolem sportovní moderátorky Inny Puhajkové. Sice je už několik let přítelkyní fotbalového obránce Jihlavy Petra Tlustého (33), ale ve společnosti se ti dva ukazují málokdy.

Lépe řečeno, Inna společenská je a před kamerami či objektivy fotoaparátů se objevuje s radostí, její fotbalista před nimi naopak prchá. Inna to vysvětluje tím, že kvůli věčným tréninkům a zápasům na ni nemá sportovec tolik času, kolik by si představovala.

Také vás může zajímat ...

Nedávno měl výron kotníku, tím spíš tedy krásnou přítelkyni nikam nedoprovázel. A tak „sporťačku“ na večírcích potkáte tu se stylistou, tu s kamarádem. A kdyby jenom to! Zajímavější je skutečnost, že půvabná tmavovláska s ukrajinskými kořeny nedávno zavítala na hokejový zápas.

Hrálo Kladno a s ním samozřejmě i hokejový bůh Jaromír Jágr (47), Innina bývalá láska. A že stará láska nerezaví, dobře ví každé malé dítě. V době, kdy Inna na stadionu vášnivě povzbuzovala Jardu a Kladno, byla Jardova přítelkyně Veronika Kopřivová (28) zase už na nákupech v Americe.

To ostatně Inna jistě dobře věděla. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...