Táňa Gregor Brzobohatá: Zdravotní problémy! Přehání to se sportem

Sportem k úplné invaliditě. To se pochopitelně říká napůl žertem, ale něco na tom je. Sportování se v žádném případě nesmí přehánět a přejít v posedlost, vždy je třeba zapojit zdravý selský rozum.

Toto pomyslné varovné kontrolní světýlko evidentně ignorovala modelka Taťána Gregor Brzobohatá, naše historicky první a prozatím i jediná Miss World, a to z roku 2006. Blondýnka se cvičením na přístrojích v posilovně trápila tak intenzivně, až to přehnala, a závažný problém je na světě.

Také vás může zajímat ...

Předtím paradoxně napsala na sociální síť: „Cvičím, abych měla hezkou postavu a dostatek energie, ale také proto, abych předešla různým zdravotním problémům.“ Stal se pravý opak. Pochroumala si v posilovně záda, což přiznala na tiskové konferenci jisté kosmetické firmy.

Moderátor ji žertem žádal, aby vyskočila na pódium, což kráska učinila, ale zřejmě v duchu zaúpěla bolestí. Vzápětí přiznala, že má vzhledem ke své posedlosti sportem potíže se zády. Alarmující ovšem je skutečnost, že Táňa si týrá tělo každý den už řadu let.

Odborníci by ji pravděpodobně upozornili na to, že méně je někdy více a že v tomto případě rozhodně neškodí udělat si čas od času přestávku. Jinak se mají Taťánina záda věru nač těšit. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...