Vlaďka Erbová: Jak říct synovi, co udělal táta?

Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp. Moudrost českých přísloví vyráží dech. Naplno by se teď mohla smát modelka Vlaďka Erbová, neboť se dočkala spravedlnosti, což nebývá časté.

Bývalý partner Tomáš Řepka (44) půjde, jak se lidově říká, bručet. Za zveřejnění sexuálního inzerátu s kontaktem právě na exmanželku dostal „natvrdo“ půl roku ve věznici s ostrahou, jeho současná přítelkyně Kateřina Kristelová (38) pokutu padesát tisíc korun.

Také vás může zajímat ...

Zkrátka Erbová by se mohla radovat, ale jak známo, každá mince má svůj rub i líc. Řepka je totiž otcem modelčina syna Markuse (6), a tak jí nastává obtížný úkol.“Nebyla jsem to já, kdo se dopustil trestného činu.

Budu to ale bohužel já, kdo našemu synovi bude vysvětlovat, že je táta ve vězení,“ smutně říká Erbová. Tohle tedy vnadné modelce žádná máma nezávidí. Vysvětlit synovi, že jde táta do kriminálu, není jednoduché.

Celá aféra tudíž bohužel dopadne nejvíce na malého chlapce. Škoda že na něj tatínek víc nemyslel, to by žádný inzerát „Vlaďka privat Brno“ se soukromým telefonním číslem nezveřejňov .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...