A jejich manželství je konec!

Znají se od dětství, a když se před sedmi lety Agáta Prachařová (35) a Jakub Prachař (36) v kostele v Úněticích brali, zdálo se, že je to navždy.

Modelka unikla ze vztahu s výtečníkem Miroslavem Dopitou (40), který, přestože s ní má syna Kryšpína (9), utekl před trestním stíháním na Bali.

Také vás může zajímat ...

Naivní Prachař Agátě poskytl klid manželství, nechal postavit dům, aniž by si uvědomil, že z manželky vzornou ženušku sotva vychová. Ani jejich dcera Mia (3) nebyla dost pevným svorníkem, který by
manželství udržel.

Ejchuchu! Konec dohadů. Oba dva se už těší ze svobody!

Po posledním soudním stání si obě strany zhluboka oddychly. Jakub teď bydlí u maminky Dany Batulkové (62), užívá si odstupné za dům v Suchdole, který postavil, a hledá novou lásku.

Agáta střídá milence a svůj dům chce pronajmout, k pramalé radosti maminky Veroniky Žilkové (58), která kvůli tomu, aby dceři dům zůstal, prodala milovanou chalupu v Orlických horách.

Agáta chce prostě žít! A kolem rostoucí lebeda obtěžuje sousedy, jenomže vzít do ruky motyčku asi není cool…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...