A romantika šla k čertu!

Dvacáté čtvrté výročí svatby oslavili letos na podzim hvězda Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková a hudebník Petr Malásek (56).

Nejspíš i této sympatické dvojice se zmocnilo jakési rozčarování, dlouholetým manželstvím bohužel vlastní. Pod tíhou každodenních dusivých starostí a šedivé životní reality páry zapomínají, že o vzájemný vztah je třeba svědomitě pečovat. A jak ti dva slavili výročí své nádherné vyšehradské svatby?

Také vás může zajímat ...

Vyrazili na procházku Prahou a v parku si takzvaně na stojáka vychutnali vyhlášenou vietnamskou polévku pho a kávu v umělohmotném kelímku. Nelze vyloučit, že fanynkám, které si potrpí na romantiku, v této chvíli přeběhl po zádech mráz.

Všichni samozřejmě dobře víme, že v naší zemi řádí koronavirus a spolu s ním tvrdá opatření, která oslavám nepřejí. Přesto není rozumné zanedbávat to nejcennější, co ve vztahu máme, tedy jeden druhého. Ani za nouzového stavu není přece nemožné – při dodržení všech pravidel – slavit růžemi a šampaňským.

Během vzájemného seznámení romantika přece nechyběla: Dana stoupala nahoru po Zámeckých schodech, najednou spatřila Petra a přeskočila jiskra. A když si spolu později začali povídat, mluvili celou noc a za svítání požádal hudebník herečku o ruku. Do roka se vzali. To pro osvěžení paměti…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...