Absolonová přebývala ve špinavé garáži!

Proč musela žít ve špíně?

Na tříměsíční stáž v Německu překvapivě nevzpomíná ve zlém!

Říká se, že co člověka nezabije, to ho výrazně posílí. Své o tom ví MONIKA ABSOLONOVÁ (40), která se svěřila, že ještě na střední škole proži- la něco šíleného. Paradoxně na okamžiky hrůzy a beznaděje nevzpomíná s odporem. Naopak, dnes je docela vděčná za to, že mohla něco podobného prožít a utvrdit se v tom, že je schopná postarat se o sebe i bez rodičů za zády.

Tehdy ale věci tak růžově neviděla.

Zvládla se se vším poprat

„Byl to šok. Ubytovali mě v garáži, ze které majitelé narychlo udělali dva pokojíčky. Vypadalo to tam strašně, po zemi lezli pavouci,“ vzpomíná na tříměsíční stáž v Německu zpěvačka. Chtěla utéct. Několik hodit zoufale plakala, až nakonec pochopila, že je tam sama za sebe a nikdo se o ni nepostará. Garáž si uklidila, peníze od rodičů utratila za dezinfekci a místo si vylepšila k obrazu svému.

Také vás může zajímat ...

Nakonec se jí odtamtud prý ani nechtělo.

Dnes si je proto jistá, že kdyby se dostala do těžké životní situace, je schopná zatnout zuby a všechno překonat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...