Abstinenci nadobro ukončila

Vypadá to, že ji nezastaví starost o zdraví, ani slib manželovi. Hana Krampolová (57) se po snaze přestat pít alkohol v kombinaci s léky opět vesele pustila do konzumace oblíbeného vína.

Manželka Jiřího Krampola (80) asi nabyla dojem, že je po čtvrtroční odvykací kúře již zdravá a na křtu hercovi nové knihy Já a mých 222 dokonalých přátel si dopřávala jednu sklenku za druhou.

Také vás může zajímat ...

„Já se už můžu napít. Nemám to zakázané. Nejsem nemocná,“ prohlásila Krampolová. Jiný názor na její situaci má však jak její manžel, tak také lékaři. Všichni o ní mají strach a pokud bude takto pokračovat, skončí tam, kde před několika měsíci začala a to v psychiatrické léčebně.

Krampol celé situaci nečině přihlížel, jelikož nemohl na svém vlastním křtu rozpoutat nějaký skandál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...